BİTEN PROJELER


ONAG SASALI  VİLLALARI 2

 

Büyük Hayaller küçük Metrekarelere Sığmaz

 

Şehrin içinden doğaya çıkan yolda, toplu yaşamın stres ve zorluklarından uzaklaşmak, ailece doğayla baş başa özgürce yaşamak, kahvaltıda kendi bahçenizden toplanmış domatesin tadı, keyifli doğa yürüyüşleri ve çok daha fazlası için Sasalı Villaları sizi bekliyor.


ONAG SASALI VİLLALARI

 

Büyük Hayaller küçük Metrekarelere Sığmaz

 

Şehrin içinden doğaya çıkan yolda, toplu yaşamın stres ve zorluklarından uzaklaşmak, ailece doğayla baş başa özgürce yaşamak, kahvaltıda kendi bahçenizden toplanmış domatesin tadı, keyifli doğa yürüyüşleri ve çok daha fazlası için Sasalı Villaları sizi bekliyor.


NİLÜFER EVLERİ


Konforlu ve ferah daireler


İzmir’in en hızlı gelişen bölgelerinden Ataşehir’de bulunan Nilüfer Evleri projemiz 2 ayrı parselde toplam 6.792 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Dört tarafı yollarla çevrili sitede zemin+7 katlı 6 bloktan meydana gelen projemiz size yeni bir yaşam deneyimi sunuyor. Toplamda 88 konuttan meydana gelen projenin tamamı 3+1 daire seçeneklerinden oluşuyor.


ARKADYA EVLERİ

 

Butik bir site

 

 

Karşıyaka’nın merkezinde butik bir site olarak hayata geçirilen Arkadya Evleri’nde anahtar teslim fiyatlarla hemen taşının. Şehrin merkezinde otopark sorunu yaşamayacağız, havuzu, sosyal alanları, 7/24 güvenliği, çocuk parkı ve peyzaj alanları ile huzurlu A+ bir yaşam sunuyoruz.


YAŞAM EVLERİ


İyi bir tercih


Güvenlikli, konforlu, akşam eve dönüşlerinizde otopark sorunu yaşatmayacak özel kapalı otoparka sahip, günün yorgunluğunu ve stresini atacağınız ve kendinizi iyi hissettirecek fitnes salonu, sauna ve özel peyzaj düzenlemeleri gibi sosyal donatıları olan, çocuklarınızın güven içinde vakit geçirebilecekleri çocuk oyun alanına sahip, ulaşım sorunu yaşatmayacak iyi bir lokasyon arayışlarınızla örtüşüyorsa tercihiniz ONAG Yaşam Evleri olacak.


FOÇA GÜLTEKİN KONAKLARI

 

 

Eski Foça’nın en güzel yerinde, ünlü tarihçi Herodot’un betimlemesiyle “Dünyanın en güzel gökyüzünün altında” çok özel bir proje. Manzarasını seyretmeye doyamayacağınız muhteşem bir konumda.


PARK MANDALİN EVLERİ

 

 

Karşıyaka Yeni Girne girişinde Medical Park Hastanesi önünde; ister ofis, ister konut, isteyenler için home ofis olarak kullanılabilecek yüksek lokasyona sahip, sosyal donatı alanlarıyla çevrili bir bölgede, şehrin tüm olanaklarının içinde huzurlu bir yer.


SU APART EVLERİ

 

 

Karşıyaka Yeni Girne girişinde Medical Park Hastanesi önündeki projemiz, çevrenin en gözde projesi olup, özel konumu ve açık, ferah çevresiyle ideal bir yaşam alanıdır.    3 + 1 konseptinde ve yüksek standartlarda sahip projemiz özel donanımları ve nitelikleriyle beklentileri fazlasıyla karşılamıştır.


EROĞLU APARTMANI

 

 

Karşıyaka Aksoy’da 2010 yılında inşaatı tamamlanan Eroğlu Apartmanı nitelikli 10 daireden oluşan bir projemizdir. Özgün tasarımı ile dikkat çekmektedir.


YEŞİLPARK EVLERİ

 

Bayraklı Manavkuyu

 

Bayraklı Manavkuyu’da 2012 yılında inşaatı tamamlanan Yeşil Park Evleri 72 daire ve zemindeki işyerlerinden oluşmaktadır. Bölgenin örnek gösterilen referans bir projesi olup, görselliği ve özgün mimarisiyle dikkat çekmektedir.


PIRLANTA APARTMANI

 

Bahçelievler

 

Karşıyaka Bahçelievler’de 2007 yılında inşaatı tamamlanan Pırlanta Evleri 40 daireden oluşan bir projemizdir. Dışarıdan bakıldığında bile hemen fark edilen özgün bir projedir.


PIRLANTA APARTMANI

 

Bostanlı

 

Karşıyaka Bostanlı’da 2008 yılında inşaatı tamamlanan Pırlanta Evleri çok özel 30 daireden oluşan bir projemizdir. Bostanlı’da örnek gösterilen bir proje olup, çevrenin özendiği özel ve prestijli bir yapıdır.


PLATİN EVLERİ

 

Bostanlı

 

Karşıyaka Bostanlı’da 2006 yılında inşaatı tamamlanan Platin Evleri çok özel 36 daireden oluşan bir projemizdir. Özgün mimarisi ve özel tasarımı ile dikkat çekmektedir.


Bestekar Yusuf Nalkesen Sk. No:43/A Bostanlı / Karşıyaka - İZMİR