REFERANS PROJELER


BOSTANLI PLATİN EVLERİ (2006)

Karşıyaka Bostanlı’da 2006 yılında inşaatı tamamlanan Platin Evleri çok özel 36 daireden oluşan bir projemizdir. Özgün mimarisi ve özel tasarımı ile dikkat çekmektedir.

FOÇA GÜLTEKİN KONAKLARI

Eski Foça’nın en güzel yerinde, ünlü tarihçi Herodot’un betimlemesiyle “Dünyanın en güzel gökyüzünün altında” çok özel bir proje. Manzarasını seyretmeye doyamayacağınız muhteşem bir konumda. 

PARK MANDALİN EVLERİ

Karşıyaka Yeni Girne girişinde Medical Park Hastanesi önünde; ister ofis, ister konut, isteyenler için home ofis olarak kullanılabilecek yüksek lokasyona sahip, sosyal donatı alanlarıyla çevrili bir bölgede, şehrin tüm olanaklarının içinde huzurlu bir yer.


YEŞİL PARK EVLERİ

Bayraklı Manavkuyu’da 2012 yılında inşaatı tamamlanan Yeşil Park Evleri 72 daire ve zemindeki işyerlerinden oluşmaktadır. Bölgenin örnek gösterilen referans bir projesi olup, görselliği ve özgün mimarisiyle dikkat çekmektedir.

EROĞLU APARTMANI

Karşıyaka Aksoy’da 2010 yılında inşaatı tamamlanan Eroğlu Apartmanı nitelikli 10 daireden oluşan bir projemizdir. Özgün tasarımı ile dikkat çekmektedir.

PIRLANTA APARTMANI BOSTANLI

Karşıyaka Bostanlı’da 2008 yılında inşaatı tamamlanan Pırlanta Evleri çok özel 30 daireden oluşan bir projemizdir. Bostanlı’da örnek gösterilen bir proje olup, çevrenin özendiği özel ve prestijli bir yapıdır.PIRLANTA

EVLERİ

BAHÇELİEVLER


PIRLANTA EVLERİ BAHÇELİEVLER

Karşıyaka Bahçelievler’de 2007 yılında inşaatı tamamlanan Pırlanta Evleri 40 daireden oluşan bir projemizdir. Dışarıdan bakıldığında bile hemen fark edilen özgün bir projedir.

SU APART EVLERİ

Karşıyaka Yeni Girne girişinde Medical Park Hastanesi önündeki projemiz, çevrenin en gözde projesi olup, özel konumu ve açık, ferah çevresiyle ideal bir yaşam alanıdır.    3 + 1 konseptinde ve yüksek standartlarda sahip projemiz özel donanımları ve nitelikleriyle beklentileri fazlasıyla karşılamıştır

YAŞAM EVLERİ

Güvenlikli, konforlu, akşam eve dönüşlerinizde otopark sorunu yaşatmayacak özel kapalı otoparka sahip, günün yorgunluğunu ve stresini atacağınız ve kendinizi iyi hissettirecek fitnes salonu, sauna ve özel peyzaj düzenlemeleri gibi sosyal donatıları olan, çocuklarınızın güven içinde vakit geçirebilecekleri çocuk oyun alanına sahip, ulaşım sorunu yaşatmayacak iyi bir lokasyon arayışlarınızla örtüşüyorsa tercihiniz ONAG Yaşam Evleri olacak.


 

ARKADYA

EVLERİ

 

ARKADYA EVLERİ ŞEMİKLER

 

NİLÜFER

EVLERİ

 

NİLÜFER EVLERİ ÇİĞLİ-ATAŞEHİR